Kremlička Rudolf 1886–1932
Graphic sheet set - 10 pcs
lithography, paper, paste, frame, glass, 7 × 12,5 cm, 5,5 × 12,5 cm, 6,5 × 12,5 cm, 12 × 16,5 cm, 16 × 12,5 cm, 18 , 5 × 14 cm, 16 × 12,5 cm, 14 × 12,5 cm, 17 × 13 cm, 17 × 12 cm, sign. PD pencil RK
190
auction 48
starting price
20 000 CZK
€ 786
hammer price
20 000 CZK