Dorazio Piero 1927–2005

Untitled, 1984

lithography, paper, frame, glass, 34 × 53,5 cm, sign. PD Piero Dorazio. 1984.

69 auction 55

starting price 5 000 CZK
hammer price 5 000 CZK

cat. n.70
auction: 55
15 000 CZK
cat. n.71
auction: 55
4 000 CZK
6 000 CZK
cat. n.72
auction: 55
60 000 CZK / 3 €

cat. n.73
auction: 55
15 000 CZK
15 000 CZK
cat. n.74
auction: 55
16 000 CZK
cat. n.75
auction: 55
3 000 CZK
3 500 CZK