Set of prints from 1993–2002 - 9 pcs
David Jiří, lithography, paper, passe-partout, frame, glass, 42/100, David Jiří, lithography, paper, passe-partout, frame, glass, author's print, Diviš Stanislav, lithography, paper, passe-partout, frame, glass, 44/100, Diviš Stanislav, lithography, paper, passe-partout, frame, glass, 46/100, Diviš Stanislav, lithography, paper, passe-partout, frame, glass, 99/100, Gabriel Michal, lithography, paper, passe-partout, frame, glass, 1/100 , Nikl Petr, lithography, paper, passe-partout, frame, glass, 40/200, Pastrňák Petr, lithography, paper, passe-partout, frame, glass, 46/100, Róna Jaroslav, lithography, paper, passe-partout, frame, glass, 43 / 50 PD
all pieces sign.
99
auction 54
starting price
5 000 CZK
€ 206
hammer price
7 500 CZK