Liesler Josef 1912–2005

Untitled, 1986

lithography, paper, 95/140, frame, glass, 37 × 48 cm, sign. RD Liesler 86

131 auction 53

starting price 4 000 CZK € 155

hammer price 4 000 CZK

cat. n.132
auction: 53
3 500 CZK / 134 €
cat. n.133
auction: 53
20 000 CZK / 774 €
32 000 CZK
cat. n.134
auction: 53
28 000 CZK / 1 083 €

cat. n.135
auction: 53
48 000 CZK / 1 857 €
120 000 CZK
cat. n.136
auction: 53
24 000 CZK / 929 €
24 000 CZK
cat. n.137
auction: 53
11 000 CZK / 426 €