Ranný Michal 1946–1981

Untitled, 1971

lithography, handmade paper, 37,2 × 47 cm, sign. PD in pencil Michal Ranný 71

11 auction 51

starting price 3 000 CZK € 117

hammer price 3 000 CZK

cat. n.12
auction: 51
10 000 CZK / 390 €
cat. n.13
auction: 51
8 000 CZK / 312 €
cat. n.14
auction: 51
7 000 CZK / 273 €

cat. n.15
auction: 51
30 000 CZK / 1 171 €
46 000 CZK
cat. n.17
auction: 51
12 000 CZK / 468 €
cat. n.18
auction: 51
7 000 CZK / 273 €